24. - 30.10.
Pořád nám prší, ale štěňátkům to vůbec nevadí. Dnes běhala po celém baráku, vč. obýváku, kde se jim asi líbilo nejvíce :o).
Arianka se od štěňátek nehne a pořád si s nima hraje. Jsem zvědavá, co bude dělat, až odejdou :-(.
Budoucí páníčci se moc těší a někteří už odpočítávají dny :o). Bude se mi moc stýskat, ale vím, že budou mít ty NEJ páníčky!
Ve středu jsme dělali střelbu za přítomnosti štěňátek a šli jsme také ven na vodítku :o).
 
Ve čtvrtek přišel balíček z Něměcka od majitelů Batei, na kterou čekali 1,5 roku a poslali všem štěňátkům hračku. MOC děkuji!!!
Zítra odchází první štěňátka do svých domovů. Startovací balíček jsem připravila. Děkuji všem, kteří se podíleli na dárkách.
 
V pátek majitelé žlutého a hnědého pejska ještě přivezli krásné dárečky pro štěňátka (podložky, pamlsky, knihu, hračku). Moc všem děkuji!
Děkuji také za všechny dárečky pro naše holky Sofinku a Arianku. Myslím, že pamlsky nebudu kupovat asi rok :o), kolik jich holky dostaly. Moc děkuji za dárky pro nás, nádherné květiny, fotoknihu vrhu B, obrázek Briseonky ve 3D a pejsky ve 3D a mnoho dalšího, za vše mnohokrát děkuji!!!
 
Během pátku odešla čtyři štěňátka do nových domovů. Bylo to moc náročné.
Jako první odjel žlutý pejsek, na kterého majitelé čekali neuvěřitelných 1,75 roku. Poté odjel pan hnědý, který bude mít 3. letého kamaráda Tomáška. Odpoledne odjel pan modrý nejdál, až do Zlína. No a navečer odjela do přechodného bydliště slečna fialová, která po stanovené lhůtě, kdy bude moct přejet hranice a bude bydlet v Bavorsku.
Večer byla zbývající štěňátka smutná a moc nechtěla ani jíst. Byla proto s náma celou dobu v obýváku a sledovali jsme TV :o).
V sobotu štěňátka odjížděla po dvou hodinách. Jako první odjela do Plzně slečna oranžová, na kterou majitelé čekali také neuvěřitelný rok, ovšem v jiné CHS, kde štěňátka nevyšla a tak si panička Domča splnila sen a má fenečku od nás. Poté odjela má srdcovka :o), nejmenší holčička, princezna červená. Bude bydlet nedaleko a čeká na ní doma pejsek stejné rasy :o). Jako poslední odpoledne odjel pan zelený, se kterým si Arianka hrála nejvíc. Když jsem vešla do té prázdné místnosti, kde zbyl jen porodní box a prázdná ohrádka, slzy se mi kutálely po tváři. Vím, že se budete mít štěňátka dobře! Dělejte jen samou radost a buďte hodní, mám Vás ráda!
 
Bohužel to panu modrému nevyšlo a vrací se k nám!
 
Nová majitelka se na Barnabáše Bennyho moc těší a co nevidět si pro něho přijede, bude mu říkat Barny :o). Bude se mu dařit moc dobře a pokud vše výjde, mohl by být z něj canisterapeutický pes :o).
 
Některá štěňátka byla už ve městě a pěkně se socializují a jezdí autem, aby si zvykla. Jsou to mazlíkové a páníčky mají pěkně omotaný kolem packy. Někteří majitelé totiž neodolali jejich očím a už spinkají v posteli :o).
 
Všem štěňátkům udělám složku a budu aktualizovat jejich fotečky a vše, co s nimi páníčci podniknou :o).