26.9. - 2.10.
Tento týden začínáme tím, že je u nás každý den návštěva. Štěňátka si to užívají a pěkně se s každým mazlí. Přikrmuji 3-4x denně speciáním mlékem, v pátek to měla štěňátka prvně i s piškůtkama. Než jsem stačila vzít foťák, byly skoro prázdné misky :o), moc jim to chutnalo.
pusinky - žlutý s červenou
Všem moc děkujeme za pamlsky pro Sofinku a Arianku, hromadu piškotů pro štěňátka, dárky pro nás a jelikož jsem onemocněla, nezapomínáte na mě :o) a vozíte mi domácí jídlo a jezdíte mi pomáhat venčit holky. Také tu byla návštěva, která donesla dárek pro všechna štěňátka do nových domovů. Děkuji všem za vše!!!
O víkendu budou mít štěňátka prvně kaši. Jsem zvědavá, zda jim bude chutnat tak jako mlíčko.
 
V sobotu měla štěňátka prvně kaši. Musím říct, že mě velice mile překvapila a všechnu kašičku pěkně spapali. Poté si chvíli hrajou, velká sestra Aria je opět olíže, maminka Sofinka je ještě trochu nakojí a usnou...
 
Štěňátka mají k snídani a k večeři mléčko s piškotama a přes den jim dávám kaši. V neděli byla štěňátka venku z ohrádky.
Arianka s nima laškovala, dorážela...moc se to všem líbilo. Koncem nového týdne jim začnu dávat pomalu už granulky a půjdou také na zahrádku. Někteří budoucí majitelé štěňátek už u nás byli 2x a věřím, že to ještě jednou stihnou, než odejdou do nových domovů.
27. den pan zelený nebo-li Baccus Bady
28.den, dnes jsou štěňátkům 4.týdny
Barnabáš Benny
Bastiaan Ori
Bélos