Naším cílem je odchovat zdravá, standartní štěňátka vhodná jak na výstavu a lovecký výcvik, tak i jako kamaráda pro sebe nebo svou rodinu. Není nám jedno do jakého prostředí štěně prodáváme, chceme především, aby pejsek byl šťastný a měl plnohodnotný život. 

Štěňátka od nás budou odcházet plně socializovaná, budou jednou naočkovaná, 3x odčervená a čipovaná.

Naše štěňátka prodáváme na základě kupní smlouvy a celoživotní kontakt s majiteli vítáme! V žádném případě neprodáváme štěňátko jenom do venkovního kotce, ale tam, kde pelíšek je součástí obydlí páníčka.

Také by jsme byli rádi, kdyby jste alespoň jednou před odběrem navštívili Vy nás, kde se podíváte jak se s retrieverem žije a v jakém prostředí štěňátka vyrůstala.

Štěňátko jde do nové rodiny pouze při osobním odběru. V jednom roce věku štěňátka požaduji, abyste nechali udělat oficiální rentgeny kyčlí a loktů.

Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, napište prosím také něco bližšího o sobě (kde žijete, zda máte zkušenosti s tímto plemenem a pod.).

Na e-maily a smsky, kdy dotaz je pouze na cenu štěňátka NEODPOVÍDÁM! Také po negativních zkušenostech nedělám rezervace, kdy štěňátko chcete pro své dítě, ačkoliv už náctileté!

Výbavička ke štěňátku :

♦    kupní smlouva

♦    průkaz původu

    granule do začátku

    europas s očkováním a odčervením

    hračky, vodítko a obojek, deka, nastavovací misky, pamlsky

    trvalý kontakt s budoucími majiteli

    pomoc při uchovnění

 

Nadstandartně nabízené služby:

♦   Prodej krmiva a chovatelských potřeb za příznivé ceny

♦   Nabízím prezentaci Vašeho pejska na našich stránkách

Po narození štěňátek 

První 3 - 4 týdny žijí štěňátka v porodním boxu. Jsou odchovávána s láskou a v rodinném prostředí s celodenní péčí. Když je štěňátkům ohrádka malá, mají k dispozici přízemí domu a zahradu. Socializace také probíhá mimo naš dům a zahradu. Mimo jiné je zvykáme na různé zvuky, předměty, děti, další psy, aby ze štěňátek vyrostli vyrovnaní jedinci.

Všechna štěňátka od nás dostanou do nových domovů PP, desky s dokumenty (kupní smlouvu, základní informace o štěňátku, zdravotní dokumenty rodičů, Passport), deku, hračku, krmivo Marp a Platinum, obojek s vodítkem, pamlsky, misky na jídlo a vodu a balíček od majitelky pejska.