štěňátka budou z velmi zajímavého a perspektivního spojení dvou pracovně vedených rodičů

Po dlouhém zvažování mezi čtyřmi pejsky z ČR jsem nakonec jednala srdcem a vybrala jsem původně prvního pejska, kterého jsem měla v oku už dávno předtím než se Arianka narodila. Nemohl to být jen tak někdo k mé holčičce :o).

O Erwínkovi jsem slyšela jen samé klady, ale chtěla jsem se přesvědčit sama a s majitelkou jsem se sešla. Erwínek předčil má očekávání. Je přesně takový, co očekávám a chci podpořit u sebe ve vrhu. Především mi jde o povahu. Poté zdravotní výsledky a chtěla jsem mít k Ariance pejska s ICT-A negativní. Pak mě zajímal exteriér, vlohy psa a jeho maminky, kde má co Erwínek ukázat. Přezdívá se mu "hujer".

A v neposlední řadě jsem se dívala jaká je majitelka a chovatelka krycího pejska. Musíme si rozumět a mít podobný záměr. Přece jenom s ní budu komunikovat o našich štěňátkách dlouhé roky :o).

Příbuznost vyšla krásně a v 10 generacích mají pouze 3,30% (www.k9data.com/pedigree.asp?ID=855657).

Teď se můžeme jen těšit a doufat, že ti dva k sobě najdou cestu a přivítáme na svět - pro mě osudový vrh.

 
více informací o Erwinkovi: www.aurearosa.cz/rubrika.php?oid=62
Erwínek

Naším cílem je odchovat zdravá, standartní štěňátka vhodná jak na výstavu a lovecký výcvik, tak i jako kamaráda pro sebe nebo svou rodinu. Není nám jedno do jakého prostředí štěně prodáváme, chceme především, aby pejsek byl šťastný a měl plnohodnotný život. 

Štěňátka od nás budou odcházet plně socializovaná, budou minimálně jednou naočkovaná, 3x odčervená a čipovaná.

Naše štěňátka prodáváme na základě kupní smlouvy a celoživotní kontakt s majiteli vítáme! V žádném případě neprodáváme štěňátko jenom do venkovního kotce, ale tam, kde pelíšek je součástí obydlí páníčka.

Také by jsme byli rádi, kdyby jste alespoň jednou před odběrem navštívili Vy nás, kde se podíváte jak se s retrieverem žije a v jakém prostředí štěňátka vyrůstala.

Štěňátko jde do nové rodiny pouze při osobním odběru.

Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, napište prosím také něco bližšího o sobě (kde žijete, zda máte zkušenosti s tímto plemenem a pod.).

Výbavička ke štěňátku :

♦    kupní smlouva

♦    průkaz původu

    granule do začátku

    europas s očkováním a odčervením

    hračky, vodítko a obojek (od fi. Rogz), deka, misky, pamlsky

    trvalý kontakt s budoucími majiteli

    pomoc při uchovnění

♦    cd s fotkama Vašeho pejska

 

Nadstandartně nabízené služby:

♦   Prodej krmiva a chovatelských potřeb za příznivé ceny

♦   Nabízím prezentaci Vašeho pejska na našich stránkách

Po narození štěňátek 

První 3 - 4 týdny žijí štěňátka v porodním boxu. Jsou odchovávána s láskou a v rodinném prostředí s celodenní péčí. Když je štěňátkům ohrádka malá, mají k dispozici přízemí domu a zahradu. Socializace také probíhá mimo naš dům a zahradu. Mimo jiné je zvykáme na různé zvuky, předměty, děti, další psy, aby ze štěňátek vyrostli vyrovnaní jedinci.

Všechna štěňátka od nás dostanou do nových domovů PP, desky s dokumenty (kupní smlouvu, základní informace o štěňátku, zdravotní dokumenty rodičů, Passport), deku, hračku, krmivo Marp a Platinum, obojek s vodítkem od fi. Rogz, pamlsky, misky na jídlo a vodu a balíček od majitelky pejska.