19. - 25.9.
Začínáme třetí týden, toto letí! Sofinka dostává 5x denně jídlo. Má jak kvalitní granulky, kterým se budou krmit i štěňátka - Acanu, tak dostavá tvaroh, speciální mléko, vaříme jí hovězí, krůtí maso a různé vnitřnosti. Aby to Ariance nebylo líto, dostává samozřejmě také takové dobroty a konečně nám krásně přibrala :o)!
Štěňátka vydrží bez Sofinky už 2 hodiny. Z porodního boxu je slyšet samé vrčení a štěkání. Už se snaží o koodinovaný pohyb, ale chce to ještě trochu času.
Koncem tohoto týdne nás navštíví první budoucí majitelé a vyberou si své vysněné štěňátko.
Štěňátka vážím každý večer, abych měla přehled kolik přibírají. Žlutý s hnědým během jednoho dne přibrali 150gr!!! :o) Modrý se zeleným se nenechali zahanbit a mají o 100gr více. Holčičky přibírají v průměru 70gr za den. Není se čemu divit, když je bráchové vyhazují od těch nejlepších cecíků.
 
fenečky
hnědy, žlutý a modrý
 
O víkendu tady bylo veselo. Byli tady první zájemci, kteří si vybrali své štěňátko. Byl tu také můj taťka, který udělal krásné fotky.
Štěňátka jsou úžasná, chodí čůrat na podložku! A to jim nejsou ani 3. týdny!
Vydrží déle vzhůru, hrajou si mezi sebou a chtějí se pořád mazlikovat. 
Většina fotek z víkendu je zde: dobresrdcekosmiku.rajce.idnes.cz/vrh_B/
 
pan zelený
už se k mléčnému baru skoro nevejdou
pan hnědý s Ariankou
holčičky a kluci
zkusili jsme první příkrm :o)
štěňátka jsem odčervila pastou, všem to k mému údivu chutnalo a spapkali to, dokonce i při stříhání drápků byli úžasný! Vše jsme zvládli bez pomoci veterinářky

Přišla první várka balíčků pro štěňátka :o)