10.10. - 16.10.
Štěňátka chodí pravidelně každé odpoledne ven, kde pak spinkají v ohrádce pod přístřeškem. Krmíme 5x denně. Pomalu přecházíme na suché granulky.
Štěňátkům jsme také postavili tunel. Jsou moc šikovná a ničeho se nebojí, ovšem zachytit je, je umění, vždy tunelem rychlostí proběhnou :o). Arianka řádí se štěňátky celé dny. Většina z nich sama začala aportovat!
Arianka a Barnabáš Benny a Bastiaan Ori
vlevo dovádí Baccus Bady a Blondie Bella, vpravo zahradnice Bateia
Bella Blondie se opičí po Ariance
Barnabáš Benny a Briseona
 
V druhé polovině týdne jsou štěňátka krmena již jen 4x a papají suché granulky. 
Maminka Sofinka jim ukazuje, jak zvelebit zahradu a jak se starat o maliny, aby příští rok plodily více :o). Štěňátka se samozřejmě nenechávají zahanbit a napodobují ji. Jelikož Sofinka a Arianka normálně takto neničí zahradu během roku a vím, že se jedná o výchovu, nechávám ji.
Arianka dohlíží...
Barnabáš Benny a Bélos "Sunny"
Sofinka nepřestává kojit. Nejhorší je, že pravidelně okolo 4. hodiny ráno vždy příjde k boxu a začne brečet a všechny vzbudí.
Sofinka se štěňátky, Bella Blondie
V týdnu se přijela podívat na štěňátka rodina, která má Achilleska "Samíka" a Athoska jr. Moc jim děkuji za dárečky a za návštěvu, ráda jsem Vás zase viděla :o).
Dnes tu byla rodina z Hr. Králové, která má fenečku Andromedu "Elli". Přijeli se podívat na sourozence a všem přiveli takové krásné balíčky, za které nesmírně děkuji!
Za necelé dva týdny odejdou štěňátka do nových domovů a tak je už vše pomalu připravené. Balíček od Acany a Platina, dáreček také od naší paní doktorky MVDr. Novotné a zbytek je od nás. Doufám, že to majitelé ocení a hlavně, že jim veškeré věci budou prospěšné a ulehčí jim start se svým novým chlupáčem.