17. - 23.10.
Přijela majitelka Baccuse Badyho a koupila všem sourozencům jejich pejska krásné uzlíky. Dnes tu byla paní doktorka a přinesla všem svítící a pískací míčky. No a aby toho nebylo málo, tak mi přišel balíček od majitelky Afrodity Sofii, která všem sourozencům jejich Sofinky ušila srdíčka!
Všem moc a moc děkuji!!! Mám z toho obrovskou radost a hlavně si vážim našeho přátelství!
Dnes 17.10. byla u nás v brzkých ranních hodinách paní doktorka. Všechna štěňátka byla zkontrolována, prvně očkovaná a čipovaná. U pejsků proběhla kontrola varlátek. Všichni pejsci mají obě varlátka.
Poslední návštěvy očekávám ve čtvrtek a v pátek. Poté už žádné návštěvy nepřijímám. Jedná se o poslední dny se štěňátky a tento čas si chci s nimi užít také konečně jen já :o). V sobotu proběhne veliké focení, také v postojích budou štěňátka zvěčněna.
 
Je pátek a návštěvní maraton byl ukončen. Dnes tu ještě byli budoucí majitelé červené fenečky - Bella Blondie, kteří dovezli všem sourozencům jejich fenečky balíčky. Já nepřestávám děkovat za vše, především za to, jací jste! Děkuji!!!
O víkendu bude probíhat focení a ještě přijede paní doktorka naposledy odčervit štěňátka a ostříhat drápky. 
V příštím týdnu budeme dělat střelbu za přitomnosti štěňátek a svezou se v autě.
 
 
O víkendu tady byl taťka a chovatelka krycího pejska a udělali jsme oficiální fotky štěňátkům. Focení probíhalo bez problémů a štěňátkům postoje opravdu šly. 
 
holčičky
pejskové
Krátí se nám čas...brzy se štěňátka rozutečou do světa, ale já vím, že se se všemi uvidím...
 
 
V neděli naposledy přijela paní doktorka. Štěňátka odčervila a ostříhala jim drápky.
 
V pondělí a úterý se nám pokazilo počasí, ale štěňátkům to vůbec nevadí. Ven chodí bohužel jen na příděl :o), protože prší a prší.
Štěňátka dostávají ke snídani ke granulkám lžičku pribiňáčku :o) a to se pak přibírá jedna báseň. Vždy úplně vylížou misku a koukají, zda dostají ještě.