Vrh D

jedná se o externí vrh po fence z našeho odchovu, tento vrh je odchován v Třebíči u majitelů fenečky

*04.01.2020

6 pejsků a 2 fenečky

ze spojení:
Afrodita Sofia Dobré srdce Kosmíků                  CH CZ Kristián od Hradu Veveří
 
váhy
 
jména feneček: Diana Rose, Daphné
jména pejsků: Dean, Dorian, Didier, Dante, D´Artagnan, Dionýsos
 
 
1. týden: štěňátkům i mamince se daří moc dobře, štěňátka krásně přibírají, denně je vážíme, maminka Sofinka se nechce ani vyvenčit, nejraději by u nich ležela celý den :o), váhy jsem doplnila do tabulky, krásně zdvojnásobili váhu, pěkně papkají celý den
2. týden: jména pro štěňátka jsou vybraná a tak můžeme odeslat žádost na ČMKJ, štěňátkům se dělá pigment a pomalu začínají otevírat očička, ostříhali jsme drápky a prvně odčervovali
3. týden: o víkendu začnou jezdit budoucí majitelé štěňátek a vyberou si svého pejska, já se byla také podívat na štěňátka a jsou nádherná! Mají krásnou hlavičku, přivezli jsme všem hráčku a pamlsky, dárečky dostali také od majitelky Bastiaana Oriho, které tímto moc děkujeme! Majitelé Deana přivezli také dárečky všem štěňátkum. Jste úžasní!
4.týden: štěňátka byla znovu odčervená, byla také poprvé na chviličku venku a moc se jim tam líbilo
5. týden: štěňátka chodí pravidelně na několik minut ven, jsou spokojená, mají veliký výběh a vše prozkoumávají, několikrát během dne jsou s námi v celém domě, poznávají různé zvyky a se vším se seznamují, nejraději schazují ze stolu noviny a do stolu si lehají :o)
24.02. Štěňátka jsou naočkovaná, očipovaná, zkontrolovaná paní doktorkou, všechna jsou v pořádku a někteří se koncem týdne už rozutečou do svých domovů. Majitelé se na ně moc těší. Já věřím, že budou mít nej milující rodiny a vyrostou z nich správní, socializovaní pejsci.
26.02. všem štěňátkům jsem udělala na K9data.com profil, zbývá poslední společná noc a zítra některá už odjíždí do nových domovů
27.02. První do nového domova odjel Dean a Dante. Ať máte krásný život a vždy milují náruč, broučci.
02.03. všechna štěňátka odjela do svých nových domů. Jedna fenečka zůstala doma s maminkou - Dianka. Všem přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, plno procházek, samé mňamky a náruč, která je vždy obejme!
Moc děkujeme za videa a fotečky! Je vidět, že se krásně štěňátka zabydlují a mají se moc hezky. Fotečky z nového domova budu vkládat sem:
 
průběh:
18.10.2019 začala Sofinka hárat
02.11.2019 krytí
26.11.2019 potvrzení březosti