3. týden
čtvrtek - začátkem nového týdne jsme štěňátkům ostříhali drápky
pátek - štěňátkům je sice 16 dní, ale už všichni chodí na podložku čůrat! Né vždy se jim to samozřejmě povede, ale na to, kolik jim je, jsou velice šikovná
sobota + neděle - pohoda a klid v porodní bedínce
 
slečna růžová s fialovou, pan hnědý
klučíci spolu, slečna žlutá - není nad to si dobře ustlat
u maminky je prostě nejlíp, koušeme jí, ona nás pořád olizuje, milujeme jí :o)
pondělí - je nám už 19 dní, hrajeme si, poznáváme svět kolem nás a okusujeme maminku
 
oranžová si umí ustlat :o)
k mléčnému baru se už skoro nevejdeme :o)
 
úterý - zkusili jsme prvně příkrm, všechno štěňátka spapala a pak je maminka s babičkou umyly :o)
není nad to si položit hlavu do měkkého :o) :o) (Aria a slečna žlutá)
 
Dnes jsou štěňátkům 3. týdny a tak jsem odčervovala pastou, všem to chutnalo a dokonce chtěli přidat :o). Váhy jsou zapsané v tabulce, jsou neuvěřitelné! Začneme s pravidelným přikrmováním jak speciálního mléka, ale také kaše od spol. Canina, která se mi osvědčila v předešlém vrhu.
 
4. týden
Začínám dávat štěňátkům mléko s piškotama a kaši, poté si ještě cucnou mléčka od maminky. Máme krásné počasí a tak jdou štěňátka na hodinku ven do ohrádky. 
Byl tu můj taťka a udělali jsme štěňátkům profi fotky :o). Moc děkuji, jsem z fotek nadšená! Veškeré fotky najdete zde: dobresrdcekosmiku.rajce.idnes.cz/vrh_C_19.04.2019.
 
Byli u nás na stříhání s Briseonkou a majitelé tu nechali dárečky pro štěňátka. Moc si toho vážím, děkuji!
 
Začali přijíždět budoucí majitelé štěňátek. Už víme, kde bude jaký pejsek bydlet a obě rodiny se na něj moc těší!
 
dáreček od majitelů Cronuse Shadowa
 
Přijeli další budoucí majitelé štěňátek, u dvou feneček už víme, kde budou vyrůstat.
Chtěla bych moc poděkovat majitelům Calypsy za dárky, které přivezli (dvě krabice piškotů, podložky a nějaké to kilo ryb pochytaných v Norsku!!!)
 
Štěňátka už mají zoubky, v polovině týdne začnu dávat namočené granulky. Při včerejším vážení jsem se nestačila divit. Nejmenší a nejhodnější fenečka je nyní největší :o), slečně oranžové příkrm moc chutná, bude z ní veliká holčička :o).
 
zleva: fialová, hnědý, zelený, oranžová, růžová, žlutá
 
Uf! Máme za sebou náročný a krásný den. Dnes přijela na návštěvu majitelka Erwínkem a tatínka vzala sebou! Udělala mi tím velikou radost. Štěňátka se jí moc líbila. Erwínka více zajímala Arianka se Sofinkou, pořád k nim čuchal, zda některá z nich nehárá :o), hrál si s plyšákama a jakmile panička měla v ruce nějaké to štěňátko, utíkal to zkontrolovat :o). Přivezla dárečky štěňátkům a já jí i za majitele moc děkuji!
 
 
 
 
Dnes jsme zkusili prvně granulky s mlíčkem a opět jsme ostříhali drápky. Také jsme štěňátka přestěhovali do vedlejší místnosti, kde budou mít veliký výběh, který už potřebují. Jak jsem již psala...náročný den byl :o)...dobrou noc a my vstupujeme do 5. týdne :o).