1. týden
Den D je tu! Ve středu 27.3. (den po Sofinky narozeninách) na svět vykoukla štěňátka! Arianka se stala maminkou 4 feneček a 2 pejsků. Zájemců na toto spojení bylo desítek a tak věřím, že jsem vybrala ty nej a štěňátka budou právoplatným členem v milující rodině. 
Štěňátka krásně přibírají, Arianka má místo mlíčka smetánku :o), celý den olizuje miminka a nechce vůbec chodit ven. Jsem ráda, když jí dostanu ven na vyvenčení a na jídlo. Arianka i Sofinka (aby jí to nebylo líto) mají samé mňamky, ke granulkám vaříme ryby a kvalitní maso.
Štěňátka přibírají opravdu velikým tempem, už mají 700gr. Aby né, když je Arianka kojí 23 hod denně :o).
Tato štěňátka jsou nejupovídanější ze všech :o). Povídají prakticky i když papají. A na to, že jim není ani týden, jsou velice čilá, lezou skoro po celém porodním boxu. Začíná se jim dělat pigment. Pokud to výjde, o víkendu (6+7) přijede můj taťka a budeme fotit štěňátka.
Jména štěňátek si už majitelé z mého výběru vybrali a já jsem moc spokojená.
Víkendová idyla v porodním boxu.
pan zelený a hnědý
Jsme po snídani strááááášně unavený :o), dobrou noc.
Štěňátka mají 1 týden, toto letí! Všechna zdvojnásobila svojí porodní váhu. Arianku krmíme 5x denně. Zatím pořád spí se štěňátkama, nechce se od nich hnout. Přišly už  první balíčky...
2. týden
Začínáme druhý týden a hned akčněji. Štěňátka v neděli 7.4. pootevřela očička, z porodního boxu se už ozývá vrčení. Jsou neskutečně kouzelní! Jak můžu, tak si je chovám a pusinkuju. Krásně voní a Arianka je úžasná maminka. Zatím pořád s nima spinká, ale přes den jí beru už i na 1,5 hod mimo box. Je hodně unavená a tak chci, aby nabrala sílu. Babička Sofinka konečně může také ke štěňátkům, Arianka jí to už dovolí.
 
u maminky je prostě nejlíp :o) a u vážení klidně usneme :o)
 
chovatelka nám čistí box, tak odpočíváme v maminky pelíšku a jsme spokojený :o)
 
Dnes jsou štěňátkům 2 týdny. Váhy mají krásné! Největší jedlík je slečna žlutá a největší povídálkové je také slečna žlutá, růžová a pan zelený :o). Slečna fialka a oranžová si vždy zalezou k plyšaku, pod deku a pod a jsou spokojené :o). Pan hnědý se zeleným jsou závisláci na mamince. Pořád jí lezou k hlavě a chtějí se tulit. Slečna oranžová už několikrát přišla k mamince Ariance a žužlá jí ucho :o) 
 
slečna žlutá a pan zelený
 
Dnes tu byli majitelé fenečky z vrhu B - Belly Blondie a nechali tady pro všechna štěňátka balíčky. Chtěla bych jim moc poděkovat, vážím si toho!