5. týden
Kostky jsou vrženy... :o). Už je jasné ke komu půjdou štěňátka. Výběr byl u všech krásný...osudový!
 
Majitelé Caridwen Onyxie přivezli sourozencům jejich holčičky dárky. Moc jim za to děkuji! Jste fakt úžasný!
Přišel také včera balíček od Platina.
 
Konečně se trochu ochladilo! Když byla vedra, štěňátka nechtěla moc jíst a ani nechtěla chodit ven. Takže já ochlazení vítám. Štěňátkům dávám granulky s mlékem, konzervičkou, rýží a dostávají lososa. Ze začátku je plivali, ale nyní už krásně papají. Dnes mi udělali radost a pokaždé nechali prázdné misky.
 
O víkendu tu byli zbývající budoucí majitelé štěňátek. Všichni se už tedy seznámili se svými pejsky. Myslím, že je vše správně a štěňátka budou u svých vyvolených páníčků.
Všem majitelům chci poděkovat za mnoho dárků nejen pro štěňátka, ale také jste koupili dárky nám a nezapomínáte na Arianku se Sofinkou a koupili jste jim od hovězích kostí přes vepřovou panenku a mnoho pamlsků!
 
Štěňátka chodí ven několikrát denně na 10 minut. Moc se jim venku líbí. Už pěkně řádí! Nejvíce upovídaná je teď Calypso. Vůbec se jí nelíbí v ohrádce. Brečí, že chce ven nebo do náruče. Nejhodnější je Cesar a Caridwen Onyxia. O nich skoro vůbec nevím. Při krmení mě vždy pobaví Cronnus Shadow. Vzbudím ho na krmení a dám ho k misce. Sedí, kouká, otočí se a jde si zpátky lehnout. Zvednu ho proto ještě jednou, ať se nají. Vše se zopakuje a jde spát. Vzbudí se a přiřítí k misce jak hurikán až když je prázdná :o), takže mu musím dát zvlášť. Cleopatra s Cassiopeou za mnou chodí po zahradě, přiběhnou na zavolání.
 
V polovině týdne budeme opět odčervovat, tentokrát tabletou.
 
30.04. štěňátkům to v ohrádce měním 2x denně, tím, že nejsou venku, čůrají hodně na podložky a hadry, i když se pouští každé dvě hodiny ven

01.05. Štěňátkům je 5. týdnů, toto letí! Jako by to bylo včera, když jsem je po porodu držela v ruce :o). A teď lítají po zahradě jako pytel blech, okusují stromky, papají kůru a strašně moc jim chutnají pampelišky.
Arianku dávám ke štěňátkům už jen 3x denně, ale ona na to má jiný názor a jakmile je možnost, jde kojit a je jí jedno kde :o).
Cleopatra a Cesar
 
6. týden
2.5. byla u nás paní doktorka odčervit štěňátka tabletou, štěňátka se jí moc líbila, prý jsou pěkně baculatá a osrstěná :o) (přesněji řekla rozcuchaná :o) )
štěňátka jsem opět vážila, abych měla přehled, zda správně přibývají, na váze se mi skoro u všech ukázalo error, to znamená, že mají už přes 5 kilo! Musím dovézt druhou váhu...
moc je chválím, už třetí noc vydrží nekakat a potřebu vykonají až ráno venku
za jejich přítomnosti jsme posekali trávník, pustila jsem brusku...musí si zvykat na různé zvuky
štěňátka sama aportují!!! mám z toho obrovskou radost, vše děláme formou hry, Cleopatra uchopila aport do mordy a začala s ním chodit sem a tam a kňourala, tak jak to dělají oba rodiče :o) geny se nezapřou.
 
Štěňátka jsme začali krmit 4x denně a 2x denně přikrmuje Arianka. V neděli jsem je zase vážila a nestačila jsem se divit :o). Jsou to pěkní medvídci.
O víkendu jsem všem majitelům poslala videa, jak jejich miláčci řádí. Napadl nám sníh a ochladilo se, ale jim to vůbec nevadí. Chodí na chvíli ven každé 2 hodiny. Naposledy okolo půl 11 večer a pak v půl 6 ráno a vydrží.
 
Cesar
Všechna štěňátka si několikrát denně mazlím. Jediný Cesar mi vždy usne v náručí :o), nebo si lehne k nohám, položí si o mě hlavu (jako Cassiopea) a usne.
 
já a Calypso
 
07.05. dnes přišel balíček pro štěňátka od majitelky Bastiaana Oriho, chtěla bych jí jménem mým a majitelů moc poděkovat! Vážím si toho, Terezko, děkuji! Věřím, že všechno majitelé využijí.
 
08.05. šestý týden štěňátek jsme nemohli zakončit líp, přijela Bára s celou rodinou a Erwinkem, moc jsme si to užili, Arianka a Sofinka si pohrály s Erwinkem, dětem se štěňátka líbila, udělali jsme 400 fotek (přijel můj taťka) a máme krásné vzpomínky
fotečky musím zpracovat a pomalu je začnu dávat na rajče
 
hrdí rodiče se svými dětmi a my dvě "vysmátý" :o)
udělat totiž takovou fotku nám dalo zabrat :o)
Erwinek