Listopad + Prosinec

 
Celé měsíce se točí v duchu miminkovských štěňátek a tak veškeré informace, které by Vás mohli zajímat najdete zde:
 
 
 
poté jednotlivé týdny:
 
 
Během měsíce nám chodí nádherné fotečky štěňátek z nových domovů. Moc všem děkuji za péči a lásku, kterou jim dáváte! Neni nic hezčího, než když rozkliknu e-mail a tam na mě vykouknou fotečky štěňátek z výletů, návštěv a další socializace, kterou potřebují :-).
Postupně se pokusím všechny fotečky přiřadit ke štěňátkům. Moc děkuji!
 
 
14.12. 
nás čekalo další očkování a kontrola štěňátek. Když jsme přijeli na veterinu, připadala jsem si jak v Zoo, všichni se zastavovali, otačeli se a hrnuli se k nám...aby ne :-), když jsem měla na vodítku 4 krásné Retrívří štěňátka a maminka Sofinka je doprovázela! :-)

 
Zprávy z nových domovů...
 
Chodí mi krásné fotečky odchovů. Do galerie jsme dala fotečky Agenorkovi "Maxík. Maxík už navštívil na chviličku postel a mazlikoval se s paničkou :-). Ale pssssst! to je tajný! Velkého kamaráda Wadíčka trošku pošťuchuje, ale on z toho vyroste. Podle slov a vyprávění majitelky paní Martičky, se opravdu doma nenudí a "chlupáčci" jí dělají radost! Děkuji za vše! Tady jedna fotečka kluků Wadíčka a Maxíka.
 
 
Vložila jsem také pár fotek Andromedě "Elli". Elli dělá páníčkům radost, spí pěkně v posteli (má ty páníčky ale omotané kolem prstu) a když se vzbudí, kouše paničce její polštář! :-) Venku miluje kůru (kterou jí naučila papat maminka Sofinka) a od ní jí odtrhnout, to je umění :-). Ráno, když odejdou páníčci do práce, chodí do "školky" k "babí a dědovi"! Panečku, to se někdo ale má! Raduško, moc děkuju!
 
Fotečky musím doplnit "Sofince" A´ Safira Sofia. Sofinka byla na výletě u koníků, kde se jí moc líbilo. Také chodí na procházky a po návštěvách a prarodičům se moc líbí, však ona má ty kukadla. Dokonce byla u holek ve škole! To bylo!!! Pozornost jí dělá očividně dobře :-) a tak si to Sofinka moc užila a já doufám, že i děti včetně paní učitelky. Doma už stačila rozkousat nabíječku, ale jinak je to prý zlatíčko! Vydrží pěkně spinkat už celou noc. Eliško, Janičko a celá rodinko, moc Vám děkuji!
 
Zprávy dostávám také o Athoskovi jr.. Atík je moc hodný a celé dny si hraje s Eliškou. Chodí na procházky a byl na výletě v Praze. Atík je nenasyta a brzy asi spapá celou svou rodinu :-). I on vydrží celou noc spát a vyčůrá se až ráno! Super!!!
 
"Sofinka" Afrodita Sofia se začlenila pěkně do rodiny. Zůstává ráno pár hodin denně sama a zvládá to. Byla na návštěvě za psím kamarádem a trošku si troufale vyskakovala :-). Má zkušenosti s 8. sourozencema, tak jí jeden pejsek nevyvede z míry :-). S klukama Honzíkem a Vojtou si pěkně hraje a krade jim ponožky...sakra, pokom to má??? :-) že by po mamince? Očka hodila i na páníčka a omotala si ho kolem packy, a za to mu krade pantofle :-). I Vám děkuji!
Budu se těšit na další zprávičky a fotečky doplním.
 
 
18.12.
Dnes byl veliký den pro Achilleska. Přijela si pro něj milující rodina z Karlových Varů. Rodině bohužel před pár měsíci zemřel Retriever Beníček a tak po několika měsících se rozhodli opět pro pejska této rasy. Achillesek je učaroval na první pohled a moc se na něj těšili. Věřím, že Achillesek našel konečně tu pravou rodinu, která ho bude milovat a dá mu vše, co potřebuje. Moc Vám děkuji a budu se těšit na zprávičky a fotky! Jelikož Achi, nebo-li Sam bydlí nejblíž, doufám, že ho uvidím často :o).