Červenec

 
4.července jsme měli návštěvu z daleka, přijela Eliška s rodinou i v tak parném dni.

Den byl moc krásný a užili jsme si ho všichni. Eliška má zkušenosti s pejskama, sama má fenečku Nelinku se kterou trénuje agility. Není divu, že to se Sofinkou uměla :-). Děkujeme za milou návštěvu! :-)

 

12. července jsme trávili den na Karlovarské krajské výstavě v Karlových Varech. Tuto výstavu máme za rohem a Sofince se tady vždy daří. Ve své otevřené třídě si vyběhala Výborná 1, vítěz třídy! Jsme na ní moc pyšní! Máme krásný posudek, plno zážitků a nádherné fotečky, které fotil můj taťka.

v kruhu s páníčkem                                                           jako vítěz třídy

s CHS Awake

 

14.7. se mi splnil dlouholetý sen a byla mi vytvořena fotomontáž mých holek. Měla jsem představu, aby fotečka vypadala jako opravdová. Po dlouhých týdnech mi sl. Dušková z Niarra pro desing poslala návrh a mě ukápla slza. Moc jí za to děkuji! Jedinečné je to v tom, že holky dělí smrt Šarlotky...

¨

18. července jsme jeli do Mladé Boleslavi na Národní výstavu psů. Pro dnešek hlásili výstrahu, na teploměru šplhaly teploty ke 40°C, ale protože na výstavu jela i CHS Lueur Dorée a Athoskova panička Evička, rozhodli jsme se také vydat na výstavu. Za necelé 3 hodiny jsme byli na místě, výstaviště bylo pěkné, ale i když jsme měli stan, vedra byla úmorná! Sešli jsme se v požehnaném stavu a výstavu jsme si náramně užili. Povýdalo se a povýdalo...

Sofinka nastoupila ve třídě otevřené v celkovém počtu 14 fen! Nevedla si špatně, krásně se předváděla, ale rozhodčí upřednostňoval rovnou srst a Sofinky vlnita srst se mu nelíbila, dostala VD - velmi dobrá a posudek: dospělá fena, správná velikost, solidní hlava, středně dlouhý krk, středně silná kostra, dobrá klenba žeber, v pohybu užší vzádu, srst ve výměně

Sofinka v kruhu

Sofinka s Athoskem (pořád se pusinkovali :o) )

Athosek v kruhu                                      a celá naše "banda" :-)

 

20.července jsem opět dostala krásné fotky Sofinky sestřičky Bora Neposlušné štěně "Belinka", moc děkuju za kontakt, který udržujeme a v brzké době nás čeká první setkání holek. Sofinka s Belinkou jsou stejné povahy a exteriérem.

Už se moc těšime!

Belinka

 

31.7.

Poslední červencový den začala Sofinka konečně hárat :o)...

 

SRPEN

1.8. se u mě v práci pořádala Veteran rallye u které jsme nesměli chybět. Sofince se tam moc líbilo, byla tam jako jediný pejsek a tak si jí skoro všichni hladili :-).

 

Ve dnech 11.8. až 13.8.  proběhlo krytí a překrytí Sofinky Athoskem. Vše proběhlo přirozeně bez pomoci. Svázání trvalo od 10 - 15. minut. Za Athoskem jsme jeli až k němu domů do Třeboně (něco málo přes 4 hodiny od nás), ale stálo to za to! Atmosféra byla úžasná a krytí jsme spojili s dovolenou.

Více na: Novinky

 

15.8. jsme byli se známýma a jejich synem Kubíčkem na výletě, šli jsme na Krudum - rozhlednu, kousek od Sokolova. 

s Kubíčkem