LEDEN

 
3.1. jsme se vydali do míst, kde bývalo koupaliště v Lokti. Sofinka stojí na místě chatové oblast, která byla též zničena a navezena hlínou jako jámy po bazénu. Na této fotce je Sofinka ještě krásně čistá...při zpáteční cestě nám skočila do bahna!!! :-)

 

26.1. Sofinka cvičí s novým dummíkem (potažený kůží králíka), byla moc šikovná a je vidět, že aportuje s chutí!

 

27.1. u nás napadlo hodně sněhu a kdo jiný má z něho obrovskou radost? :-) (vyřechtaná Sofinka)

 

30. a 31.1. Jsme byli v italské restauraci v KV s přáteli a Sofinka nesměla chybět. Nechala se od každého drbat a byla ve svém živlu. Druhý den jsme cvičili s bažantem!

ÚNOR

1.2. nás navštívili naši známý s 5.letým Vašíkem. Sofinka byla z malého nadšená a hráli si spolu. Jedna rychlá fotka.

 

4.2. jsem dostala krásné fotky Sofinky sestřičky Belinky - Bora Neposlušné štěně. Chtěla bych tímto paní Andree moc poděkovat! Belinka je nádherná, zdravá fenečka, plná energie a podle slov paničky, jsou holky dost podobné povahy :-). Belince teď nastalo nové období, do rodiny se narodil syn Matějíček. Ještě jednou moc děkuji a budeme se těšit na setkání! 

 

10.2. naše modelka, Sofinka 23.měsíců

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

24.2. Dnes po dlouhém čekání (7.týdnech) přišel dopis od MVDr.Deckera s oficiálním vyhodnocením dysplazie loketních a kyčelních kloubů naší Sofinky s krásným výsledkem: DLK 0/0 a DKK A/A negativní!!!!!! Máme obrovskou radost!!!

 

28.2. nás navštívil můj taťka, abychom nafotili Sofinku :-).

 

BŘEZEN

4.3. Svatošské skály

 

Ve dnech 6. - 7.3. jsme byli v Českých Budějovicích. Program jsme měli nabitý a moc jsme se těšili. Společnost nám dělala CHS Lueur Dorée a paní Evička. Sofinka s Athoskem se seznámili, krásně si hráli, pusinkovali se, Sofinka pěkně cupitala za Athoskem, pak si spolu i zatancovali :o), druhý den jsme se zúčastnili Oblastní výstavy psů kde opět byli skoro nerozlučná dvojka. Prostě láska na první pohled!!! :-) Výstava se povedla a Sofinka si vyběhala Výborná 1 + vítěz třídy a Athos Výborná 1 + vítěz třídy + oblastní vítěz! Šikulky! Tímto ještě jednou moc děkujeme za krásně prožitý víkend a budeme se těšit zase příště! 

  

 

13.3. jsem byla se Sofinkou na její první hodinĕ CT (canisterapie) v praxi v nedaleké Oáze klidu pro seniory. 

 

Dne 17.3 se Sofinka stala oficiálně chovnou fenou! :-)

Opět jsme navštívily Oázu klidu, navštěva byla velice příjemná, senioři s náma začali komunikovat, vyptávali se na Sofinku a bylo vidět, že jim dělá naše přítomnost radost! :-) Doufám, že jsem se vydala dobrým směrem a radost budeme dělat i nadále. Sofinka se dnes také seznámila s postiženými lidmi, byla opatrnější a v tomto směru musíme pomalu...

 

24.3. Sofinka byla trénovat s páníčkem aport s králíkem

 

26.3. slaví Sofinka své 2. narozeniny!!! ;o)

Přejeme Ti holčičko hodně zdraví, ať si i nadále plná elánu a mnoho spokojených let s námi...