informace
Návštěvy štěňátek začnou od Velikonoc. Děkuji za veliký zájem, ale není v žádném případě možné 100. lidem vyhovět. Na návštěvu má přednost má rodina, přátelé, kteří mi pomáhají s venčením Arianky a Sofinky, majitelka a chovatelka krycího pejska, budoucí majitelé, nejbližší a majitelé odchovů. Lidé, kteří jsem nikdy neviděla a chtějí se přijet podívat, bohužel to není možné. Vy si domů také nezvete cizí lidi.
Děkuji za pochopení.
 
V termínu 24.4. - 2.6. není možné se objednat na stříhání, děkuji za pochopení.
15.04. Sofinka nastoupila na nový cvičák

Sliby se mají plnit...vloni jsme slíbila Sofince, že s ní něco podniknu / nějakou zkoušku. I když se to nyní moc nehodí, veškerý čas věnuji štěňátkům, rozhodla jsem se se Sofinkou nastoupit na cvičák v K. Varech, kde Arianka složila dvě zkoušky z poslušnosti. Sofinky srdce sice patří Davidovi, ale věřím, že nám to také spolu půjde :o), za měsíc nás totiž čekají zkoušky...

13.04. Bateia na mezinárodní výstavě psů v Chemnitzu

V pátek večer přijeli majitelé Batynky na střihovou úpravu. Baty má správný temperament, zkusila jsem jí dát do mordy kůži z králíka, okamžitě ho popadla a nosila ho. 

V sobotu s páníčky jela do Německa na výstavu a vedlo se jim více jak dobře! Moc Vám gratuluji!

Bateia Dobré srdce Kosmíků

Mezinárodní výstava psů Chemnitz

rozhodčí G. Kastl, třída dorost: Velmi nadějná 1

10.04.BateiaBriseona a Barnabáš
Přišly krásné fotografie "štěňátek" z vrhu B. Štěňátkům je 7. měsíců a tak moc už vyrostla! S některými se tento měsíc uvidím a moc se na to těším. 
V týdnu mi volala majitelka Baccuse Badyho, jak moc zlobil na cvičáku :o) a hovor jsme ukončovaly tím, jak je Badík moc šikovný, nic nezničí, nic nerozkouše, vydrží sám doma, je neskutečně chytrý a krásně na procházce poslouchá :o). Každý den nebude posvícení, ale děkuji majitelům za trpělivost a hlavně za lásku, kterou svým miláčkům dáváte a za to, jak mě informujete.
 
Bateia posílá mnoho pozdravů z výletů a z rodného Německa :o). Jak říkají majitelé, je to jejich veliká láska a už si ani neumí představit život bez ní. Však se také narodila pro ně.
 
Briseona byla na chalupě se svými páníčky, opékali buřty, měla tam psí kamarády, co víc si mohla přát. Ráda si lehá do křesla...stejně jako její maminka Sofinka. Jak říká panička, je to jejich štěstí a dělá jim radost.
 
Z Barnabáše vyrostl kus chlapáka. Je krásný, mohutný a má překrásnou hlavu! Navštěvuje cvičák a chodí na pravidelné procházky do lesa. Veliký pozdrav posíláme i na sever Čech.