2. - 8.12. + odchod štěňátek do nových domovů
 
Ve středu 2.12. nás čekalo poslední odčervení, téhož dne jsme měli milou a dlouhou návštěvu :o) (prý jen na půl hodinky přijedou, u nás každý vydrží dlouho např i 2,5 hodiny :-))
 
ve čtvrtek 3.12. přišly průkazy původu, štěňátka jsou už opravdu připravená na odchod do nových domovů!
všem štěňátkům jsem připravila desky s PP, KS, základní informace ke štěňátku, zdravotní dokumentace rodičů atd.
 
pátek 4.12.
byl velice náročný den, z rodiného hnízda vylétla dvě štěňátka!
Přejeme jim hodně zdravíčka, dlouhé procházky, plné mističky a hodně hodně lásky!
první odjel Athosek jr.
jako druhá odjela prvorozená Andromeda "Elli"
5.12.
další náročný den...i dnes odjelo štěňátko, fenečka jménem A´ Safira Sofia "Sofinka"
dnes nás opět navštívila rodina z Německa, jelikož jejich Avril "Paula" nemůže zatím vycestovat, domluvili jsme se na pravidelných návštěvách :-), je to moc hodná rodina, jsem za ně šťastná! a moc už se na Paulu těší!
6.12. Velmi náročný den!
dnes do nového domova odjel Achilles - hodně štěstí broučku!!!
téhož dne jsme tu měli ráno návštěvy a nějak se nám sešly :-)
největší radost jsem měla, když mi Andrejka přivezla Sofinky sestru "Belinku" Bora Neposlušné štěně, s Andrejkou jsme se domlouvaly na návštěvu, ale se slovy, bohužel Belinku nepřivezu, když jsem je šla přivítat ven, proběhl Retriever...já koukala sem tam a nevěřila jsem :-), byla to Belinka a tak jsem "vypustila" Sofinku, to byla radost!!!
Děkuju, moc děkuju! :-) Belinka bydlí v Kladně (holky se viděly prvně)
 
8.12.
dnes nastal den, kdy Agenorek odjel do nového domova, čeká na něj jeho panička a psí kamarád Wadíček
Agenorku, vím, že se budeš mít moc dobře v Písku...hodně zdraví!
Dnes je štěňátkům 8. týdnů, uteklo to jako voda. Někteří odejdou do nových domovů až koncem prosince a slečna červená bohužel může až v 15.týdnu, protože bude bydlet v Německu.
Štěňátka, zlatíčka! moc se mi po Vás stýská...všem přeju hodně zdraví, pořád plnou misku, hodně procházek a náruč, která Vás vždycky obejme!
Nedělejte ostudu :-), nezlobte, rozdávejte jen radost, máte dobré srdce a budu se těšit až Vás zase uvidím!
Mám Vás ráda!!!
 
 
Bohužel to Achilleskovi nevyšlo a po pár dnech jsem si pro něj musela jet. Doufám, že se mi podaří mu najít už tu pravou rodinu, která mu dá to, co on potřebuje a zaslouží si!
 
12.12.
nastal veliký den pro
Afroditu Sofii, na kterou se její panička moc těšila dlouhé měsíce. Sofinka zvládla skoro 4.hod.cestu výborně a teď už podle slov majitelky pěkně řádí s klukama - Vojtíškem a Honzíkem, dokonce byla pár hodin sama doma. Hodně štěstí holčičko! Majitelka by ráda, aby její Sofinka byla aktivní canisterapeutkou!
 
18.12.
D
nes byl veliký den pro Achilleska "Sam/Samuel". Přijela si pro něj milující rodina z Karlových Varů. Rodině bohužel před pár měsíci zemřel Retriever Beníček a tak po několika měsících se rozhodli opět pro pejska této rasy. Achillesek je učaroval na první pohled a moc se na něj těšili. Věřím, že Achillesek našel konečně tu pravou rodinu, která ho bude milovat a dá mu vše, co potřebuje. Moc Vám děkuji a budu se těšit na zprávičky a fotky! 
 
21.12.
Nastal den, kdy i Argi odjel do nového domova. Aragonek bydlí od nás nejdál a to až v Ostravě. Majitelé se na něho moc těšili a dalekou cestu zvládl. Podle slov majitelky/paničky se už také seznámil s dalším členem rodiny, na zahradě si hrál s listím a doma se chová přirozeně. Vím, že se u Vás bude mít dobře. Moc Vám za vše děkuji a věřím, že se Vám povede vše, co máte s Aragonkem v plánu. Hodně štěstí!
 
Leden 2016

Nastal den, kdy i "Paula" Avril mohla odjet do nového domova. Paulu jsme odvezli a rovnou se podívali na prostředí, kde bude vyrůstat. Bylo to pro mě po psych.stránce náročné a brečela jsem tak, že mi nestačily kapesníky. Paula se chovala v novém prostředí normálně, začala si hrát a po chvilce usnula, toho jsme využili a s uslzenýma očima odjeli.

Holčičko nejmenší a s nejkrásnějším úsměvem, měj se v Německu moc dobře, máš hodnou rodinu, psího kamaráda a buď šťastná!