02.08. holky na slamníku
28.07. D´Artagnan - výsledky rentgenů

Panička byla s Dártíkem na rentgenech kyčlí, loktů a ramen. Z výsledků se všichni moc radujeme! Gratuluji! :o)

D´Artagnan

DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg. (vyhodnotil ve 2,5 letech psa MVDr. Martin Vlček)

23.07. Cleopatra nácvik na KPZ a KZVP - Chomutov

V sobotu se konal nácvik na podzimní a vodní zkoušky v honitbě u Chomutova od klubu Český Fousek. Původně měl být nácvik dva dny, ale přihlásilo se málo psů a tak to dali do jednoho dne. Ráno podzimky, odpoledne vodky. Musim říct, že to bylo náročné, pracovat v tom vedru 11. hod na poli a u vody, kde jsme se neměly schovat. Dopoledne, ve volné chvilce, jsem šla Cleu zchladit do rybníka, ze kterého poté nechtěla vyjít ven. Nedivila jsem se a tiše jsem jí záviděla, protože kdyby mi to nebylo blbé, skočila bych za ní.

Cleuška pracovala krásně - vlečky, dohledávka, kachna z hluboké vody, zkusila si prvně rákosí, kde byly vypuštěné živé kachny. Cca po 10. hod v honitbě mi předposlední disciplínu nešla...stála a že už nejde, už nemůže. Poslední disciplína byly klidy na stanovišti, kdy si vedle mě sedla, opřela si hlavu a v sedě skoro celou střelbu prospala. Vím na čem zapracovat, co dopilovat a hurá po celodenní akci domů :o).

17.07. Svatošské skály

V neděli jsem šla pěšky s holkama na Svatošské skály. Cesta vedla podél řeky Ohře, ve které se holky skoro celou cestu koupaly. Co pár metru, šup do řeky. Ušly jsme nakonec něco kolem 10.km. Moc jsme si to užily a holky byly opět středem pozornosti :o).

07.07. IDS Nitra - Cleopatra + dovolená

Vyrazila jsem na dovolenou s holkama, kterou jsme si náramně užily a mimo to jsme také zajely do Nitry na výstavu psů, protože Cleušce chybělo druhé místo (res CAC) k dodělání titulu Ch SK (po výstavní stránce).

Když jsme přijely na výstavu, hned začala Clea skákat radostí, ona prostě zbožňuje výstavy. Cleuška byla ve třídě otevřené s dalšíma 4. fenečkama. A jak se nám zadařilo...? :o)

Cleopatra

rozhodčí: J. Janek, třída otevřená: Výborná 2, res CAC

dovolená