11.11. socializace štěňátka z vrhu B

Majitelé štěňátek z vhu B pokračují v socializaci svých pejsků a dělají mi samou radost.

Bateia "Coco" byla se svými páníčky v Praze a dokonce se projela metrem. Byla prý za hvězdu a každý si chtěl toho medvídka pohladit :o).

 Briseonka  byla se svými páníčky v Klášterci na hokejovém zápase a měla na to svůj vlastní názor, celý zápas prospala :o). Chodí také pravidelně na procházky do lesa, kde se jí líbí nejvíc a i když páníčkové říkali od začátku, že do postele nebude moct...sama si prý do postele vleze, když odejdou do práce :o).

Barnabáš Benny "Barny" byl prvně na cvičáku v rámci socializace. Byl také s paničkou v kavárně a se svou nejmladší 16.letou paničkou byl na hodině baletu v divadle! :o)

Bella Blondie byla s tetou, která jí hlídala v obchodě a pomáhala prodávat mňamky pro pejsky :o). Byla se také už seznámit s dalšími členy pejsků a i když je nejmenší, nedala se a bylo jí všude plno :o).

8.11. nové fotografie u odchovu

Ve svých složkách mají nové fotografie Aragon, Baccus Bady, který pěkně zahradničí, Barnabáš Benny, který byl s paničkou v práci, pak také Bastiaan Ori z procházky a Bateia, která byla s páníčkama v restauraci. Všem moc děkuji :o).

6.11. Briseona, Bateia a naše holky

Dostala jsem krásnou zprávu od majitelky Briseonky. Briseonka měla náročný týden :o). Seznámila se s dalším členem rodiny, s Artíkem, absolvovala jízdu trolejbusem i autobusem, kterou prý zvládla na jedničku :o), celou cestu totiž prospala. Byla se také podívat do prazdroje, kde si každého získala. Cestu autem zvládá bez problému, návštěvu veterináře, kvůli očkování zvládla také na jedničku a domácí králíky neřeší :o). Prostě andílek!

Včera jela také na očkování Bateia "Coco" k naší paní doktorce, toho jsem využila a jela jsem se na ní podívat :o). Coco ke mně čichla a hned mě poznala!  Dostala ode mne mnoho pusinek, za ten týden hodně vyrostla. Podle slov paničky pěkně papká, Platinum jí moc chutná. S Coco byla už v nákupním centru, v restauraci, na výletě v parku, jen to auto jí prý zatím moc dobře nedělá. Také paničce vylepšila kabelku a boty podle svého :o), ale panička nadávala... Je to prostě šikovná holčička a dělá samou radost :o).

No a včera byly naše holky po dlouhé době na procházce v lese ve Varech. Moc to si užily a pak spinkaly celé odpoledne :o).

5.11. zprávy o štěňátkách z vrhu B

O víkendu jsem dostala mnoho fotek a videí od majitelů štěňátek z vhu B. Všem se daří moc dobře. Chodí do města a do lesa, jezdí autem a někteří začali už s výcvikem. Všem moc děkuji za zprávy a přeji pevné nervy s puberťákama :o). Všem jsem aktualizovala fotečky a udělala jsem jim složku na K9, kde majitelé uvidí rodokmen.

Vrh B v nových domovech

Půlka štěňátek z vrhu B už byla na druhém očkování a všichni byli šikovní. Majitelé pěkně socializují svá štěňátka, chodí do města, vozí je v autě a brzy půjdou na cvičák. Moc majitelům za vše děkuji a držím palce, ať odolají a neskončí všichni v posteli :o) :o).

13. - 14.10. vrh A slaví 3. narozeniny

Je to neuvěřitelné, tak rychle to utíká...náš osudový vrh A slaví již své 3. narozeniny! Zlatíčka, přejeme Vám hodně zdravíčka, stále plné mističky, krásné chvíle se svými páníčky. Moc na Vás vzpomínáme! Velikou pusu všem.

Arianka

 

Afrodita Sofia, Aragon a Achilles

Na štěňátka se přijeli podívat až z Kolína,majitelé Athoska jr. Jako dárek mi nechali udělat tašku s vyrytou fotkou mých holek. Chtěla bych jim ještě jednou tímto poděkovat! Udělali mi obrovskou radost! Děkuji za naše přátelství, děkuji za vše!