Duben

13.4. jsme opět navštívili CHS Neposlušné štěně v Plané. Na chviličku za Bumble-Bee :-) (jak na Sofinku holčička křičela) přišla i sousedky Petruška, která si se třema goldeníma slečnama věděla rady. Po kapsách piškoty a holky měla omotané kolem prstu :-). Cupitaly za ní a když piškoty došly, vzala prostě Sofinku za krk a obešla s ní barák :-). Sofinka byla šťastná, ohleduplná, hravá a malou poslouchala na slovo.

Holky si pohrály, pak chvilku polehávaly a pak si zase hrály :-).

Z naší krátké návštěvy, jak jsme měli v plánu, to byla krásná pětihodinová návštěva :-).

22.4. byla Sofinka v salónu :-)

Ve dnech 25. a 26.4. jsme navštívili České Budějovice. Sofinka byla v autě úžasná a s malou přestávkou jsme byli za necelé 4 hodiny na místě. V hotelu byla miláček a při snídani málem od ubytovaných i vyloudila šunku :-). Krásně nám celý pobyt svítilo sluníčko, proto jsme zvolili túru kolem řeky a v lese, aby se Sofinka nepřehřála.

Než jsme odjeli domů, nanečisto jsme si zkusili Mezinárodní výstavu psů, kde bylo přihlášeno 2545 psů, natož kolik tam bylo lidí... :-). Bohužel prostředí v hale jí nedělalo dobře a já jí nechtěla za každou cenu stresovat. I já jsem byla dost nervózní a asi jsem to předala na Sofinku...vždyť neni to jen o ní, ale i o psovodu... Myslím, že z toho musí mít radost a né abych se chlubila za každou cenu tou nejlepší známkou. Sofinka dostala známku 2, nebo-li VD - velmi dobré, rozhodčí MVDr. Šimek. Jsem na ní hrdá!  Na její první mezinárodní výstavu je to výborná známka :-). Posudek máme pěkný a podle slov rozhodčího, je na výbornou, ale nervozita sehrála svou, tak třeba příště :-). 

Při zpáteční cestě bylo znát, že už toho má opravdu dost a museli jsme udělat 3 zastávky. Po návratu domu se najedla a spala 14 hodin.

Sofinka v autě cestou do ČB

Po příjezdu na pokoj :-)

U přehrady...

 

Na MVP