Červen

7.6. jsme se zúčastnili 49. Podbrdské krajské výstavy v Rokycanech. Výstava probíhala na letišti a jelikož byl ten den parný, schovávali jsme se ve stanu. Byla s náma naše chovatelka Lucie, která přihlásila Bugatku - Candy Gold Luck. 
Rozhodčímu se Sofinka moc líbila, zmínil, že je veliká škoda její nervozita (na které neustále pracujeme) a dal nám hezký posudek.
Ovšem největší radost mám z toho, že Sofinka byla změřená a to na 56cm (což je max. výška u fen), chrup má úplný a skus nůžkový! :-)
 
Ten den nám chovatelka připravila ještě překvapení, jeli jsme do chatové oblasti na plzeňsku, kde jsme se setkali se Sofinky sourozenkyní - Ennie (růžová). Holky si pohrály, skočily do bláta :-) aby se ochladily...a jeli jsme domů. Moc se nám den líbil.
 
 
 
13. - 21.6.
Jsme se zúčastnili loveckého výcviku na OVVR. Výcvik probíhal 2x denně a to po třech hodinách ve vesničce Květnová. Sofinka čichla k vysoké...a dummy pak nechtěla skoro vůbec nosit. Aport jsme tedy museli změnit :-) a to na spárek (noha srny), králíka a kachnu! OVVR se zkládají z deseti disciplín. Při aportu jsme tedy zvolili spárek a při aportu ve vodě donesla kachnu :-). 
Chování po výstřelu - plný počet bodů 4, nos - plný počet bodů 4, ochota k práci ve vodě - plný počet bodů 4 atd... celkem nasbírala 215 bodů a dostala se tak na krásné 3.místo! Jsem na ní a na vůdce moooc pyšná! Je to šikulka!
 
fotka všech z kempů
 
začátek pobytu na OVVR
 
naše skupina (úžasní lidé!) a cvičitelka Janička
 
před zkouškama, prohlídka veterináře a losování čísla (Sofinka+David čislo 3)
průběh zkoušek :-)
 
a nakonec to nejlepší...diplom! :-)
 
 
 
22.6.
 
 
24.6. večerní venčení
 
 
 
26.6. Sofinka má 15. měsíců :-)