31.08. "vrh E" slaví své 3. narozeniny

Už to jsou tři roky...tři roky co jste vykoukli na svět a udělali jste 8 rodin šťastnějšími. Zlatíčka, přeju vám hooodně zdravíčka, dobrůtky, procházky a ať jste ti nejšťasnější pejskové. Děkuju za fotečky a videa.

29.08. Elrond Indiana - Leština

Indy s tatínkem se zúčastnili každoročního výcvikového pobytu na Leštině. Klukům se tam moc líbí a užívají si to, dle mého to je psí ráj :o).

Indy se zúčastnil soutěže Poháru Komorník a skončil na krásném 3. místě, mooooc gratuluju :o).

08/2023 - Calypso - Všestranné zkoušky, Praha

Calypso se vydala s páníčkem na Všetranné zkoušky pořádané od OMS Praha. Caly nezklamala...byli sehraná dvojka s páníčkem a nakonec, ne jenomže zkoušky úspěšně došli, ale skončili na 3.místě! Wauw!!! Mooooc gratuluju!!! Caly je prostě Boží, právem jí náleží za jménem "U" (universal dog).

Calypso "U" - Všestranné zkoušky, OMS Praha

celkem: 382 bodů, 3. místo

23.07. štěňátka - Eleonor Tess Dobré srdce Kosmíků "U"

V neděli běhěm 5 hod porodila Elisha celkem 9 štěňátek. Jedna fenečka bohužel cestu na svět nezvládla. Elisha a Dasty jsou rodiči 5 pejsků a 3 feneček.

Do rodné CHS letí oooobr gratulace! Moc jsme držely palečky. Přeju hodně zdravíčka, štěstí a ty nej páníčky.

www.chs-velvetstar.cz/

Elrond Indiana a Erwin - 14 dní u nás, aneb 5 psů doma :o)

Rok se s rokem sešel a Indy s Erwinkem přijeli opět na "dovolenou", tentokrát na 14 dní :o). Myslím, že si to kluci u nás užili. Se vším všudy. Nejenom, že se jezdilo na výlety, k rybníku, do lesa, ale přijela také Bateia se synem Pepém, se kterým se řádilo v rybníce :o). Zhruba tři dny trvalo, než se smečka zžila. 14 dní je dlouhá doba, ale zvládli jsme to a při odjezdu kluků mi ukápla i slza. Zvykla jsem si a holky také... Opatrujte se, moc jsme si to užili a za rok opět na Idixep :o).

Návštěva

Téměř před 7. lety jsem měla telefon...volala mladá slečna, z druhé strany republiky, že by chtěla štěňátko... Tenkrát tomu chtěl osud jinak a štěňátko si nakonec pořídila z jiné CHS. Ovšem....z nás se staly přátelé. Hodinové telefonáty, rady, povídání o životě...roky plynuly a my jsme se s Bárou znaly jen po telefonu. Až nyní, kdy se nám podařilo se setkat! Ztrávily jsme spolu několik hodin, prošly se v Lokti a Clea s její Armalínkou si rozuměly. Mooooc děkuju, Baruš!

01.07. Národní výstava psů Klatovy - Aria

V sobotu jsem vyrazila do Klatov na národní výstavu psů, kde jsem se setkala s kamarádkou Ivou a její fenečkou Nandou a s odchovem po Batynce, jejím synem - Pepé Všudechlup.

Arianku jsem přihlásila do třídy pracovní, kde bylo 5 feneček. Arianka byla opět nejstarší. Paní rozhodčí nevěřila, že jí bude 8 let. Chválila také Arianky ocas v pohybu, kdy ho má v linii. Vedlo se nám dobře a byly jsme opět na bedně :o).

Aria, třída pracovní: Výborná 3

D´Artagnan - CT
D´Artík zvládl zkoušky na canisterapii. Moc gratuljeme.