25.07. Bateia - Canisterapeutické zkoušky

V neděli se zúčastnila panička s Batynkou Canisterapeutických zkoušek u Plzně. Se ztrátou jednoho bodu, kdy to Baty pokazila samozřejmě panička :o), zkoušky dokončila s 99/100 body. Moc gratuluji!!! Je to 4. fenečka po Sofince, která se vydala tímto směrem, mám velikou radost.

Bateia

Canisterapeutická zkoušky, rozhodčí: M. Doktor

24.07. Cleopatra - Krajská výstava psů Martiněves

V sobotu jsem se vydala na Krajskou výstavu psů až do Martiněvse. Nějakým nedopatřením jsem přihlásila Arianku i Cleušku :o). Cleuška nastoupila ve třídě otevřené s dalšíma 2. fenkama, kde svou třídu vyhrála a pak šla proti fence z pracovní a třídy vítězů...všechny porazila :o) a stala se krajským vítězem. Pan rozhodčí mi několikrát opakoval, že se mu tato fenečka moc líbí.

Cleopatra

třída otevřená: Výborná 1, vítěz třídy, Krajský vítěz

rozhodčí: P. Řehánek

06.07. Klubová výstava psů Královice RK
Cleušce chyběla poslední podmínka k uchovnění, klubová výstava a tak jsme se vydali do Královic. U Cleušky v otevřené třídě bylo 33 fen a u Arianky v pracovní třídě 11 fen. Obě se předvedly v kruhu krásně a umístily se následovně:
 
třída pracovní: Výborná 4
rozhodčí: Frederik Kien Hansen
 
třída otevřená: Výborná
rozhodčí: Frederik Kien Hansen
foto: Jana Jílková
 
Národní výstava psů Klatovy: Výborná 3
Klubová výstava psů Královice: Výborná
05.07. Oblastní výstava psů loveckých plemen
Na sváteční pondělí jsem přihlásila Cleopatru na Podkrušnohorskou oblastní výstavu psů loveckých plemen. Cleuška nastoupila ve třech v otevřené třídě, kde vyhrála a poté šla o oblastního vítěze proti fence z pracovní třídy a jak se nám nakonec dařilo?...
 
třída otevřená: Výborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz
rozhodčí: O. Dolejšová
foto. M. Matík