Jihočeská výstava psů 5.3.2016 - České Budějovice

07.03.2016 20:43
V sobotu jsme vyrazili směr oblastní výstava. Ariance se tam vůbec nelíbilo a ze začátku trošku zlobila. Na výstavu byla přihlášená také fialová holčička Sofinka  A´ Safira Sofia. Než na nás přišla řada, zastavovali se u nás lidé s dětmi a hladili si holčičky. Holky mezitím "nasály" výstavní atmosféru a pomalu jsme se připravovali do kruhu. Třída štěňat byla neobvykle plná a bylo nás v kruhu 6! První číslo jsem měla já s Ariankou, pak konkurentka, poté A´ Safira Sofia a další fenečky...
Když jsme šly do kruhu, Arianka si lehla na zem a né a né jít...měla jsem nejrůznější pamlsky jako např. sušené plíce a jiné mňamky, na nic mi nereagovala. Nevzdala jsem to a bojovaly jsme, vyplatilo se a Arianka se umístila na krásném třetím místě - VN3 - velmi nadějná 3. 
Sofinka A´ Safira Sofia se také neztratila a umístily se holky hned předemnou a dostaly známku velmi nadějná 2 - VN2
 
Mám obrovskou radost! V tak veliké konkurenci se holky neztratily a bylo vidět, že mají co ukázat. Děkuji za prezentaci a ještě jednou gratuluji majitelům Sofinky Safirky. Byl to veliký úspěch pro CHS!!!
 
Na výstavu jsem přihlásila také naší Sofinku. Sofinka je bez chlupů a 4 měsíce po porodu, byla jsem zvědavá jak se jí bude dařit v kruhu. Sofinka nastoupila do třídy otevřené a měla tak 3 soupeřky. Sofinka měla co ukázat a ze čtyř fen se tak umístila na krásném druhém místě - V2 - výborná 2!
 
během posuzování, já a Aria Dobré srdce Kosmíků
 
A´ Safira Sofia s paničkou
 
po výstavě s medajlema
vlevo: Sofinka maminka, Arianka, A´ Safira Sofia a tatínek Athos (bohužel zastižen při vstávání)
 
S výstavou jsme měli také naplánovaný výlet do Třeboně. Po dlouhých 4.hodinách jsme se dostali do chatové oblasti, kam jsme byli pozvaní a trávili čas s majitelkou Athoska (otec vrhu A) a Athoskem. Výlet jsme si náramně užili a naši pejsánci také. Sofinka se s Athoskem poznali, Arianka celé dny cupitala za tatínkem a pořád se pusinkovali! Ve všem mu pomáhala :o) a chodila mu do pelíšku.
 
Arianka s tatínkem Athoskem (po kliknutí na fotku - se zvětší)
 
Nejkrásnější fotky jsou pro mě tyto, kdy si spokojeně naši miláčkové hráli a řádili jako velká, šťastná rodina. 
Sofinka, Athosek a Arianka